Wie is wie

Directeur
Staf Pelckmans
✉ staf.pelckmans@warande.be

Directie-assistente
Greet Teunkens
☎ 014 47 21 23
✉ greet.teunkens@warande.be

Artistieke werking

Bert Heylen - theater en dans
☎ 014 47 21 52
✉ bert.heylen@warande.be

Tom Landeloos - muziek en comedy
☎ 014 47 21 30
✉ tom.landeloos@warande.be

An Joseph - jeugd
☎ 014 47 21 50
✉ an.joseph@warande.be

Annelies Nagels - tentoonstellingen
☎ 014 47 21 89
✉ annelies.nagels@warande.be

Pers en communicatie
Mieke Mermans
☎ 014 47 23 02
✉ mieke.mermans@warande.be

Verhuur
Gerd Rosiers
Ingrid Van Echelpoel
☎ 014 47 23 40
✉ verhuur@warande.be

Podiumtechniek
Ferre Goeyvaerts
☎ 014 47 21 57
✉ ferre.goeyvaerts@warande.be

Zakelijk leider
Maarten Minne
☎ 014 47 21 18
✉ maarten.minne@warande.be

ICT en website
Andy Van den Bliek
☎ 014 47 21 07
✉ andy.vandenbliek@warande.be

Boekhouding
Greet Sterkens
☎ 014 47 21 04
✉ greet.sterkens@warande.be

Personeelsdienst
Annick De Neve
☎ 014 47 21 29
✉ annick.deneve@warande.be

Personeelsdienst vzw's
Ingrid Jacobs
☎ 014 47 21 67
✉ ingrid.jacobs@warande.be

Vrijwilligerswerk
Willeke Broeckx
☎ 014 47 23 07
✉ willeke.broeckx@warande.be

Horeca
Ben Quirynen
☎ 014 47 21 92
✉ ben.quirynen@warande.be

Dinamobalie (cursussen en workshops)
☎ 014 47 21 10

Winkelmandje

U heeft geen voorstellingen in uw winkelmandje.

Deze site gebruikt cookies

Om je beter en persoonlijker te helpen, gebruiken wij cookies. Als je verder gaat op onze website gaan we ervan uit dat je dat goed vindt.

Meer informatie

X

Er is iets misgegaan met het laden van dit evenement. Probeer het later nogmaals.