wie is wie

directeur
Staf Pelckmans
✉ staf.pelckmans@warande.be

directie-assistente

Greet Teunkens
✆  014 47 21 23
✉ greet.teunkens@warande.be

artistieke werking

Bert Heylen - theater, circus en dans
✆  014 47 21 52
✉ bert.heylen@warande.be

Tom Landeloos - muziek en comedy
✆  014 47 21 30
✉ tom.landeloos@warande.be

An Joseph - jeugd
✆  014 47 21 50
✉ an.joseph@warande.be

Leen Goris - jeugd
✆ 014 47 21 51
leen.goris@warande.be

Annelies Nagels - tentoonstellingen
✆ 014 47 21 89
✉ annelies.nagels@warande.be


pers en communicatie

Mieke Mermans
✆ 014 47 23 02
✉ mieke.mermans@warande.be


verhuur

Gerd Rosiers
Ingrid Van Echelpoel
✆ 014 47 23 40
✉ verhuur@warande.be


podiumtechniek

Ferre Goeyvaerts
✆ 014 47 21 25
✉ ferre.goeyvaerts@warande.be


zakelijk leider

Maarten Minne
✆ 014 47 21 18
✉ maarten.minne@warande.be


ICT
Andy Van den Bliek
✆ 014 47 21 07
✉ andy.vandenbliek@warande.be


boekhouding

Greet Sterkens
✆ 014 47 21 04
✉ greet.sterkens@warande.be


personeelsdienst en vrijwilligerscoördinatie

Annick De Neve
✆ 014 47 21 29
✉ annick.deneve@warande.be

Ingrid Jacobs
✆ 014 47 21 67
✉ ingrid.jacobs@warande.be


horeca
Ben Quirynen
✆ 014 47 21 92
✉ ben.quirynen@warande.be

Deze site gebruikt cookies

Om je beter en persoonlijker te helpen, gebruiken wij cookies. Als je verder gaat op onze website gaan we ervan uit dat je dat goed vindt.

Meer informatie sluiten