wie is wie

departementshoofd MCO provincie Antwerpen
Peter Sommen
✆ 03 240 54 17
peter.sommen@provincieantwerpen.be

zakelijke leiding
Elke Van lent
✆ 014 47 21 24
elke.vanlent@warande.be

 

directie-assistente
Greet Teunkens
✆  014 47 21 23
✉ greet.teunkens@warande.be

artistieke werking

Bert Heylen - theater, circus en dans
✆  014 47 21 52
✉ bert.heylen@warande.be

Tom Landeloos - muziek en comedy
✆  014 47 21 30
✉ tom.landeloos@warande.be

An Joseph - jeugd
✆  014 47 21 50
✉ an.joseph@warande.be

Leen Goris - jeugd
✆ 014 47 21 51
leen.goris@warande.be

Annelies Nagels - tentoonstellingen
✆ 014 47 21 89
✉ annelies.nagels@warande.be

Harm van Zwol - educatief medewerker tentoonstellingen
✆ 014 47 21 17
harm.vanzwol@warande.be

pers en communicatie

Mieke Mermans
✆ 014 47 23 02
✉ mieke.mermans@warande.be


verhuur

Gerd Rosiers
Ingrid Van Echelpoel
✆ 014 47 23 40
✉ verhuur@warande.be


podiumtechniek

Ferre Goeyvaerts
✆ 014 47 21 25
✉ ferre.goeyvaerts@warande.be



ICT
Andy Van den Bliek
✆ 014 47 21 07
✉ andy.vandenbliek@warande.be


boekhouding

Greet Sterkens
✆ 014 47 21 04
✉ greet.sterkens@warande.be


personeelsdienst

Annick De Neve
✆ 014 47 21 29
✉ annick.deneve@warande.be

Ingrid Jacobs
✆ 014 47 21 67
✉ ingrid.jacobs@warande.be

vrijwilligerscoördinatie
Willeke Broeckx
✆ 014 47 23 07
willeke.broeckx@warande.be
 

horeca
Ben Quirynen
✆ 014 47 21 92
✉ ben.quirynen@warande.be

Deze site gebruikt cookies
Om je beter en persoonlijker te helpen, gebruiken wij cookies. Als je verder gaat op onze website gaan we ervan uit dat je dat goed vindt.
Meer informatie