contact

onthaal

algemene info
014 41 94 94
info@warande.be

  • weekdagen van 9 tot 17 uur

 

ticketbalie

tickets kopen + ticketinfo
014 41 69 91

  • weekdagen van 9 tot 17 uur (juli en augustus tot 13 uur)
  • zaterdag van 9 tot 13 uur (juli en augustus gesloten)
  • tijdens de openingsuren van de Expozaal

medewerkers

departementshoofd MCO provincie Antwerpen
Peter Sommen
✆ 03 240 54 17
peter.sommen@provincieantwerpen.be

zakelijke leiding
Elke Van lent
✆ 014 47 21 24
elke.vanlent@warande.be

directie-assistente

Greet Teunkens
✆  014 47 21 23
✉ greet.teunkens@warande.be

artistieke werking

Bert Heylen - theater, circus en dans
✆  014 47 21 52
✉ bert.heylen@warande.be

Tom Landeloos - muziek en comedy
✆  014 47 21 30
✉ tom.landeloos@warande.be

An Joseph - jeugd
✆  014 47 21 50
✉ an.joseph@warande.be

Leen Goris - jeugd
✆ 014 47 21 51
leen.goris@warande.be

Annelies Nagels - tentoonstellingen
✆ 014 47 21 89
✉ annelies.nagels@warande.be

Harm van Zwol - educatief medewerker tentoonstellingen
✆ 014 47 21 17
harm.vanzwol@warande.be

pers en communicatie

Mieke Mermans
✆ 014 47 23 02
✉ mieke.mermans@warande.be


verhuur

Gerd Rosiers
Ingrid Van Echelpoel
✆ 014 47 23 40
✉ verhuur@warande.be


podiumtechniek

Ferre Goeyvaerts
✆ 014 47 21 25
✉ ferre.goeyvaerts@warande.be


ICT
Andy Van den Bliek
✆ 014 47 21 07
✉ andy.vandenbliek@warande.be


boekhouding

Greet Sterkens
✆ 014 47 21 04
✉ greet.sterkens@warande.be


personeelsdienst

Annick De Neve
✆ 014 47 21 29
✉ annick.deneve@warande.be

Ingrid Jacobs
✆ 014 47 21 67
✉ ingrid.jacobs@warande.be


vrijwilligerscoördinatie
Willeke Broeckx
✆ 014 47 23 07
willeke.broeckx@warande.be

horeca
Ben Quirynen
✆ 014 47 21 92
✉ ben.quirynen@warande.be

adres

cultuurhuis de Warande
Warandestraat 42
2300 Turnhout
 

 

facturatiegegevens

APB Cultuurhuis de Warande
Warandestraat 42
2300 Turnhout
BTW-nummer: BE0812.230.092

Bart Van der Moeren
Bart Van der Moeren
Bart Van der Moeren
Bart Van der Moeren
Bart Van der Moeren
Bart Van der Moeren