
30 jaar De Mens: Het feestjaar
-
za 26 nov 2220.15de Warande, TurnhoutKuub, staand
Tickets basisprijs € 25 -26 jaar € 22
Na ‘Dit is mijn huis’ (september 1992) heeft niemand nog achterom gekeken. Na zo’n duizend optredens en na talloze hits als ‘Jeroen Brouwers (schrijft een boek)’, ‘Irene’, ‘Lachen en mooi zijn’, ‘Maandag’, ‘En in Gent’, ‘Sheryl Crow I need you so’ … tot de nieuwe singles ‘Waar is de liefde?’, ‘Mooie verliezers’ … twijfelt ook niemand nog aan de werklust en de impact van het kwartet Frank Vander linden/Michel De Coster/Dirk Jans/David Poltrock.
Een kwartet als geen ander, trouw aan elkaar en trouw aan één missie: met sterke songs, tomeloze energie en rockend speelplezier het publiek entertainen, avond na avond. Trends werden overleefd, levens definitief getekend door Nederlandstalige rock-waarbij-je-iets-kan-voelen.
Er valt dus genoeg te vieren. In 2022 doet De Mens dat met nieuw werk, een heruitgave van oud werk, en een reeks optredens die de hoogtepunten van 30 jaar rock-’n-roll-arbeid stevig in de verf zetten. Niet te missen. In geen dertig jaar.
maatregelen tegen Covid-19
De Warande houdt zich aan de coronamaatregelen opgelegd door de federale regering.
Lees hier de laatste update.