Collectif Malunés / Arne Sabbe - Ki No Nagare
Marc Ras

Collectif Malunés / Arne Sabbe

Ki No Nagare (7+)
PLEIN DE CIRQUE
za 12 sep 26 en zo 13 sep 26
za 12 sep 26
en
zo 13 sep 26

In ‘Ki No Nagare’ vloeien circus en aikido samen tot een poëtisch duet

Twee mannen met een totaal verschillende lichaamsbouw – 115 tegenover 58 kilo – ontmoeten elkaar in een dynamisch spel van balans, vertrouwen en overgave. Op het ritme van de taiko drum vervaagt hun contrast en verkennen ze de grenzen van evenwicht en samenwerking. Niet door kracht, maar door energie met zachtheid en precisie te leiden en om te buigen.

Arne Sabbe, medeoprichter van Collectif Malunés, bundelt zijn passie voor circus en zijn ervaring in aikido tot een krachtige, fysieke en tegelijk verstilde performance. De Japanse vechtkunst vormt de basis voor een diepgaande research, vertaald naar een unieke, poëtische voorstelling in een intieme circustent.

 
Plein de Cirque, dat is topcircus uit binnen- en buitenland. Meer dan tien gezelschappen strijken neer in en rond de Warande. Luuk Brantjes is onze centrale gast. Hij nodigt straffe circusartiesten en -gezelschappen uit en presenteert ook eigen werk.  meer info over Plein de Cirque

Credits

artiesten: Arne Sabbe, Maxime Gérard en Tsubasa Hori | extern oog: Luke Horley | coaches: Esse Vanderbruggen, Alain Dujardain | productie: Marie Couwenberg | techniek: Rens Planckaert of Aster Van Dierendonck

geselecteerd voor het Theater Festival Brussel

wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Ga naar wenslijstje

Inschrijven voor onze nieuwsbrief