lager onderwijs

Events in dit thema

  • ma 30 sep 19
    10.30

    Nautilus (4-6 LO)

    Theater Speelman
    de Warande, Turnhout - Kuub, vrije zit
    ma 30 sep 19
    10.30
    inschrijven school
  • ma 30 sep 19
    13.45

    Nautilus (4-6 LO)

    Theater Speelman
    de Warande, Turnhout - Kuub, vrije zit
    ma 30 sep 19
    13.45
    inschrijven school
  • di 8 okt 19
    10.30

    SPOKEN (4-6 LO)

    beeldsmederij DE MAAN
    de Warande, Turnhout - Kuub, vrije zit
    di 8 okt 19
    10.30
    inschrijven school
  • di 8 okt 19
    13.45

    SPOKEN (4-6 LO)

    beeldsmederij DE MAAN
    de Warande, Turnhout - Kuub, vrije zit
    di 8 okt 19
    13.45
    inschrijven school
  • di 15 okt 19
    13.45

    Play! (3-6 LO)

    hetpaleis, Dschungel Wien (AU) & Karolien Verlinden
    de Warande, Turnhout - Schouwburg, vrije zit
    di 15 okt 19
    13.45
    inschrijven school
  • do 7 nov 19
    10.30

    Anansi (5-6 LO)

    beeldsmederij DE MAAN
    de Warande, Turnhout - Kuub, vrije zit
    do 7 nov 19
    10.30
    inschrijven school
  • do 7 nov 19
    13.45

    Anansi (5-6 LO)

    beeldsmederij DE MAAN
    de Warande, Turnhout - Kuub, vrije zit
    do 7 nov 19
    13.45
    inschrijven school
  • di 3 dec 19
    13.45

    STUCK (3-4 LO)

    Laika i.s.m. Villanella
    de Warande, Turnhout - Kuub, vrije zit
    di 3 dec 19
    13.45
    inschrijven school
  • vr 13 dec 19
    10.30

    HERMAN (1-3 LO)

    De Mannschaft
    de Warande, Turnhout - Kuub, vrije zit
    vr 13 dec 19
    10.30
    inschrijven school
  • vr 13 dec 19
    13.45

    HERMAN (1-3 LO)

    De Mannschaft
    de Warande, Turnhout - Kuub, vrije zit
    vr 13 dec 19
    13.45
    inschrijven school
  • ma 16 dec 19
    10.30

    HERMAN (1-3 LO)

    De Mannschaft
    de Warande, Turnhout - Kuub, vrije zit
    ma 16 dec 19
    10.30
    inschrijven school
  • ma 16 dec 19
    13.45

    HERMAN (1-3 LO)

    De Mannschaft
    de Warande, Turnhout - Kuub, vrije zit
    ma 16 dec 19
    13.45
    inschrijven school
  • ma 13 jan 20
    13.45

    niet wiet, wel nel (1-2 LO)

    Hoge Fronten / Lieke Benders (NL)
    de Warande, Turnhout - Kuub, vrije zit
    ma 13 jan 20
    13.45
    inschrijven school
  • di 14 jan 20
    10.30

    niet wiet, wel nel (1-2 LO)

    Hoge Fronten / Lieke Benders (NL)
    de Warande, Turnhout - Kuub, vrije zit
    di 14 jan 20
    10.30
    inschrijven school
  • di 14 jan 20
    13.45

    niet wiet, wel nel (1-2 LO)

    Hoge Fronten / Lieke Benders (NL)
    de Warande, Turnhout - Kuub, vrije zit
    di 14 jan 20
    13.45
    inschrijven school
  • ma 3 feb 20
    10.30

    ROOD (5-6 LO + 1 SO)

    HETGEVOLG
    HETGEVOLG, Turnhout - Grote Zaal
    ma 3 feb 20
    10.30
    inschrijven school
  • ma 3 feb 20
    13.45

    ROOD (5-6 LO + 1 SO)

    HETGEVOLG
    HETGEVOLG, Turnhout - Grote Zaal
    ma 3 feb 20
    13.45
    inschrijven school
  • di 4 feb 20
    10.30

    ROOD (5-6 LO + 1 SO)

    HETGEVOLG
    HETGEVOLG, Turnhout - Grote Zaal
    di 4 feb 20
    10.30
    inschrijven school
  • di 4 feb 20
    13.45

    ROOD (5-6 LO + 1 SO)

    HETGEVOLG
    HETGEVOLG, Turnhout - Grote Zaal
    di 4 feb 20
    13.45
    inschrijven school
  • do 6 feb 20
    10.30

    De Waarheid (3-6 LO)

    Theater Stap & Tuning People
    de Warande, Turnhout - Schouwburg, vrije zit
    do 6 feb 20
    10.30
    inschrijven school
  • vr 7 feb 20
    10.30

    De Waarheid (3-6 LO)

    Theater Stap & Tuning People
    de Warande, Turnhout - Schouwburg, vrije zit
    vr 7 feb 20
    10.30
    inschrijven school
  • di 18 feb 20
    10.30

    TRIBUNAL (3-6 LO)

    BRONKS & Ballet Dommage
    de Warande, Turnhout - Kuub, vrije zit
    di 18 feb 20
    10.30
    inschrijven school
  • di 18 feb 20
    13.45

    TRIBUNAL (3-6 LO)

    BRONKS & Ballet Dommage
    de Warande, Turnhout - Kuub, vrije zit
    di 18 feb 20
    13.45
    inschrijven school
  • di 17 mrt 20
    10.30

    Roest (1-4 LO)

    De Dansers & plan d- (NL)
    de Warande, Turnhout - Kuub, vrije zit
    di 17 mrt 20
    10.30
    inschrijven school
  • di 17 mrt 20
    13.45

    Roest (1-4 LO)

    De Dansers & plan d- (NL)
    de Warande, Turnhout - Kuub, vrije zit
    di 17 mrt 20
    13.45
    inschrijven school
  • di 24 mrt 20
    13.45

    STELLA, ster van de zee (2-4 LO)

    Theater FroeFroe & De Roovers
    de Warande, Turnhout - Kuub, vrije zit
    di 24 mrt 20
    13.45
    inschrijven school
  • ma 30 mrt 20
    13.45

    De TijdTemmer (1-3 LO)

    WIThWIT
    de Warande, Turnhout - Kuub, vrije zit
    ma 30 mrt 20
    13.45
    inschrijven school
  • ma 22 okt 18
    10.30 - 11.30

    Sira & de Micmac Studio (4-6 LO)

    ZEBARBAR en Villanella
    de Warande, Turnhout - Kuub, vrije zit
    ma 22 okt 18
    10.30 - 11.30
    Geweest
  • ma 22 okt 18
    13.45 - 14.45

    Sira & de Micmac Studio (4-6 LO)

    ZEBARBAR en Villanella
    de Warande, Turnhout - Kuub, vrije zit
    ma 22 okt 18
    13.45 - 14.45
    Geweest
  • di 6 nov 18
    10.30 - 11.30

    Alex in Vuilbakland (1-3 LO)

    XL production en Théâtre Les Tanneurs (Wallonië)
    de Warande, Turnhout - Schouwburg, vrije zit
    di 6 nov 18
    10.30 - 11.30
    Geweest
  • di 6 nov 18
    13.45 - 14.45

    Alex in Vuilbakland (1-3 LO)

    XL production en Théâtre Les Tanneurs (Wallonië)
    de Warande, Turnhout - Schouwburg, vrije zit
    di 6 nov 18
    13.45 - 14.45
    Geweest
  • ma 19 nov 18
    10.30 - 11.30

    VERNE (5 LO - 1 SO)

    ‘tist!
    de Warande, Turnhout - zone Kuub - Houten Zaal (+2)
    ma 19 nov 18
    10.30 - 11.30
    Geweest
  • ma 19 nov 18
    13.45 - 14.45

    VERNE (5 LO - 1 SO)

    ‘tist!
    de Warande, Turnhout - zone Kuub - Houten Zaal (+2)
    ma 19 nov 18
    13.45 - 14.45
    Geweest
  • di 20 nov 18
    10.30 - 11.30

    VERNE (5 LO - 1 SO)

    ‘tist!
    de Warande, Turnhout - zone Kuub - Houten Zaal (+2)
    di 20 nov 18
    10.30 - 11.30
    Geweest
  • di 20 nov 18
    13.45 - 14.45

    VERNE (5 LO - 1 SO)

    ‘tist!
    de Warande, Turnhout - zone Kuub - Houten Zaal (+2)
    di 20 nov 18
    13.45 - 14.45
    Geweest
  • ma 14 jan 19
    10.30 - 11.45

    Rood of waarom pesten niet grappig is (5 LO - 2 SO)

    HETGEVOLG
    HETGEVOLG, Turnhout - Grote Zaal
    ma 14 jan 19
    10.30 - 11.45
    Geweest
  • ma 14 jan 19
    13.45 - 15.00

    Rood of waarom pesten niet grappig is (5 LO - 2 SO)

    HETGEVOLG
    HETGEVOLG, Turnhout - Grote Zaal
    €7.00 - €9.00
    ma 14 jan 19
    13.45 - 15.00
    Geweest
  • di 22 jan 19
    10.30 - 11.30

    De Passant (1-3 LO)

    Laika en Michai Geyzen
    de Warande, Turnhout - Kuub, vrije zit
    di 22 jan 19
    10.30 - 11.30
    Geweest
  • di 22 jan 19
    13.45 - 14.45

    De Passant (1-3 LO)

    Laika en Michai Geyzen
    de Warande, Turnhout - Kuub, vrije zit
    €7.00 - €9.00
    di 22 jan 19
    13.45 - 14.45
    Geweest
  • vr 1 feb 19
    13.45 - 15.00

    Rood of waarom pesten niet grappig is (5 LO - 2 SO)

    HETGEVOLG
    HETGEVOLG, Turnhout - Grote Zaal
    vr 1 feb 19
    13.45 - 15.00
    Geweest
  • di 26 feb 19
    10.30 - 11.30

    Sol Bémol (1-4 LO)

    d'irque en Fien
    de Warande, Turnhout - Schouwburg, vrije zit
    di 26 feb 19
    10.30 - 11.30
    Geweest
  • di 26 feb 19
    13.45 - 14.45

    Sol Bémol (1-4 LO)

    d'irque en Fien
    de Warande, Turnhout - Schouwburg, vrije zit
    di 26 feb 19
    13.45 - 14.45
    Geweest
  • di 26 feb 19
    13.45 - 15.00

    De Wereld (4-6 LO)

    Theater Stap
    de Warande, Turnhout - Kuub, vrije zit
    €7.00 - €9.00
    di 26 feb 19
    13.45 - 15.00
    Geweest
  • ma 18 mrt 19
    10.30 - 11.30

    Level Q (4-6 LO)

    LAP
    de Warande, Turnhout - Kuub, vrije zit
    ma 18 mrt 19
    10.30 - 11.30
    Geweest
  • ma 18 mrt 19
    13.45 - 14.45

    Level Q (4-6 LO)

    LAP
    de Warande, Turnhout - Kuub, vrije zit
    ma 18 mrt 19
    13.45 - 14.45
    Geweest
  • di 19 mrt 19
    10.30 - 13.45

    Aladdin (1-4 LO)

    Theater Terra
    de Warande, Turnhout - Schouwburg, vrije zit
    di 19 mrt 19
    10.30 - 13.45
    Geweest
  • di 19 mrt 19
    13.45 - 14.45

    Aladdin (1-4 LO)

    Theater Terra
    de Warande, Turnhout - Schouwburg, vrije zit
    di 19 mrt 19
    13.45 - 14.45
    Geweest
  • ma 6 mei 19
    10.30 - 11.20

    TATTARRATTAT! (1KL -1 LO)

    Eva Binon, Tina Heylen en Patrick Vervueren i.s.m. frieda
    de Warande, Turnhout - Kuub, vrije zit
    ma 6 mei 19
    10.30 - 11.20
    Geweest
  • ma 6 mei 19
    13.45 - 14.35

    TATTARRATTAT! (1KL -1 LO)

    Eva Binon, Tina Heylen en Patrick Vervueren i.s.m. frieda
    de Warande, Turnhout - Kuub, vrije zit
    ma 6 mei 19
    13.45 - 14.35
    Geweest
  • di 7 mei 19
    10.30 - 11.30

    De kleine lettertjes (2-4 LO)

    Behoud de Begeerte en hetpaleis
    de Warande, Turnhout - Kuub, vrije zit
    di 7 mei 19
    10.30 - 11.30
    Geweest
  • di 7 mei 19
    13.45 - 14.45

    De kleine lettertjes (2-4 LO)

    Behoud de Begeerte en hetpaleis
    de Warande, Turnhout - Kuub, vrije zit
    di 7 mei 19
    13.45 - 14.45
    Geweest
Deze site gebruikt cookies
Om je beter en persoonlijker te helpen, gebruiken wij cookies. Als je verder gaat op onze website gaan we ervan uit dat je dat goed vindt.
Meer informatie