wie is wie

contacteer onze medewerkers

directeur
Jeroen Vanluyten

Greet Teunkens - directie-assistente
014 47 21 23
greet.teunkens@warande.be

zakelijke leiding
Elke Van lent
014 47 21 24
elke.vanlent@warande.be 


artistieke werking

theater, circus en dans

Bert Heylen - programmator theater, circus en dans
014 47 21 52
bert.heylen@warande.be

Chris Heyns - assistent programmator theater, circus en dans
chris.heyns@warande.be


muziek en comedy

Tom Landeloos - programmator muziek en comedy
014 47 21 30
tom.landeloos@warande.be

Mark Adriaenssens - assistent programmator muziek en comedy
mark.adriaensens@warande.be


familie, jongeren en schoolwerking

An Joseph - programmator jeugd
014 47 21 50
an.joseph@warande.be

Leen Goris - assistent programmator jeugd
014 47 21 51
leen.goris@warande.be

Griet Hendrickx - assistent programmator jeugd
014 47 23 42
griet.hendrickx@warande.be

Sietske Caers - assistent programmator jeugd
014 47 21 56
sietske.caers@warande.be

expo

Annelies Nagels - programmator tentoonstellingen
014 47 21 89
annelies.nagels@warande.be

Glenn Geerinck - assistent programmator tentoonstellingen
014 47 21 87
glenn.geerinck@warande.be

Harm van Zwol - educatief medewerker tentoonstellingen
014 47 21 17
harm.vanzwol@warande.be

Johan Bronder - tentoonstellingstechniek

Yari Arnesano - tentoonstellingstechniek

communicatie

Mieke Mermans - diensthoofd pers en communicatie
014 47 23 02
mieke.mermans@warande.be

Emma De Dier - grafisch vormgever
014 47 23 03
emma.dedier@warande.be

Gijs Van Doorn - coördinator communicatie
014 47 23 05
gijs.vandoorn@warande.be

Lien Van Ballaer - coördinator ticketing/marketing
014 47 21 05
lien.vanballaer@warande.be

Patricia Kennis - medewerker communicatie en archief
014 47 23 04
patricia.kennis@warande.be

Xavier Scheffer - medewerker communicatie
xavier.scheffer@warande.be

Christine Snyers - medewerker communicatie

verhuur

Gerd Rosiers
Ingrid Van Echelpoel
014 47 23 40
verhuur@warande.be

podiumtechniek

Ferre Goeyvaerts – coördinator theatertechniek 
014 47 21 25
ferre.goeyvaerts@warande.be

Niels Decoster

Max Kamina

Kim Rens

Jef Vervoort

Kaena Bervoets

Dieter Driesen

infrastructuur en techniek

Nadia Bogaert - coördinator veiligheid en onderhoud 
014 47 21 93 
nadia.bogaert@warande.be

Bart Labbeke - coördinator techniek en gebouwen
014 47 21 40
bart.labbeke@warande.be

Niel Van Tongerloo - medewerker logistiek
niel.vantongerloo@warande.be



ICT

Andy Van den Bliek - coördinator ICT
✆ 014 47 21 07
✉ andy.vandenbliek@warande.be


boekhouding

algemeen: boekhouding@warande.be

Greet Sterkens - coördinator financiën
014 47 21 04
greet.sterkens@warande.be

Mimi Aelbrechts - medewerker financiën
mimi.aelbrechts@warande.be

Andrea Nuyts - medewerker financiën
andrea.nuyts@warande.be


personeelsdienst

Annick De Neve – coördinator personeelszaken 
014 47 21 29
annick.deneve@warande.be

Ingrid Jacobs - personeelsdienst vzw’s 
014 47 21 67
ingrid.jacobs@warande.be


vrijwilligerscoördinatie

Willeke Broeckx – coördinator coördinatie
014 47 23 07
willeke.broeckx@warande.be
 


poetshulp en onderhoud

Sonja Claessens

Carla Moreira

Marika Putteman

Myriam Sels

Philippe Taki

bewaking en vestiaire

Chris Destenay

Anita Druyts

Anne-Mie Hoskens

Peter Jansen

Joris Mertens

Omar Mohamed

Bert Schellekens
 

ticketverkoop

Marina Carpentier - medewerker ticketing
014 41 69 91

Myriam Oris - medewerker ticketing
014 41 69 91 


onthaal

Ninja De Westelinck
014 41 94 94
info@warande.be 


horeca

Ben Quirynen - horecaverantwoordelijke 
014 47 21 92
ben.quirynen@warande.be 


Zjef Van Beeck - café Barzoen
0470 50 14 14
barzoen@warande.be 

Deze site gebruikt cookies
Om je beter en persoonlijker te helpen, gebruiken wij cookies. Als je verder gaat op onze website gaan we ervan uit dat je dat goed vindt.
Meer informatie