wie is wie

contacteer onze medewerkers


directie

Annelies Nagels
014 47 21 89
annelies.nagels@warande.be

Mieke Mermans
014 47 21 01
mieke.mermans@warande.be

directieassistente

Greet Teunkens
014 47 21 23
greet.teunkens@warande.be

COVID-coördinator

Nadia Bogaert
014 47 21 93 
nadia.bogaert@warande.be


artistieke werking

theater, circus en dans

Bert Heylen - programmator theater, circus en dans
014 47 21 52
bert.heylen@warande.be

Chris Heyns - assistent programmator theater, circus en dans
chris.heyns@warande.be


muziek en comedy

Tom Landeloos - programmator muziek, comedy en circusfestival Plein de Cirque
014 47 21 30
tom.landeloos@warande.be

Mark Adriaensens - assistent programmator muziek en comedy en circusfestival Plein de Cirque
mark.adriaensens@warande.be


familie, jongeren en schoolwerking

An Joseph - programmator jeugd
014 47 21 50
an.joseph@warande.be

Leen Goris - assistent programmator jeugd / m i k s / KAAIMAN
014 47 21 51
leen.goris@warande.be


Sietske Caers - assistent programmator jeugd / Wereldklassen
014 47 21 56
sietske.caers@warande.be

expo

Glenn Geerinck - programmator tentoonstellingen
014 47 21 87
glenn.geerinck@warande.be

Laura Ballardini - assistent programmator tentoonstellingen
014 47 21 87
laura.ballardini@warande.be

Harm van Zwol - educatief medewerker tentoonstellingen
014 47 21 17
harm.vanzwol@warande.be

Johan Bronder - tentoonstellingstechniek

Yari Arnesano - tentoonstellingstechniek

communicatie

Emma De Dier - diensthoofd communicatie
014 47 23 03
emma.dedier@warande.be

Gijs Van Doorn - coördinator communicatie
014 47 23 05
gijs.vandoorn@warande.be

Lien Van Ballaer - coördinator ticketing en productiemedewerker
014 47 21 05
lien.vanballaer@warande.be

Heleen De Munck - medewerker marketing en pers
014 47 23 09
heleen.demunck@warande.be 

Joachim Sneyers – grafisch vormgever
014 47 23 10 
joachim.sneyers@warande.be

Patricia Kennis - medewerker communicatie en archief
014 47 23 04
patricia.kennis@warande.be

Xavier Scheffer - medewerker communicatie
xavier.scheffer@warande.be

Christine Snyers - medewerker communicatie
christine.snyers@warande.be

Tomas Elst - medewerker communicatie
tomas.elst@warande.be

 

verhuur

Gunter Jacobs
014 47 21 18 
Ingrid Van Echelpoel
014 47 23 41
verhuur@warande.be

podiumtechniek

Ferre Goeyvaerts – coördinator theatertechniek 
014 47 23 15
ferre.goeyvaerts@warande.be

Kaena Bervoets

Niels Decoster

Dieter Driesen

Max Kamina

Peter Kenis

Kim Rens

Jef Vervoort

Karen Verhaeghe

 

infrastructuur en techniek

Nadia Bogaert - coördinator gebouwenbeheer
014 47 21 93 
nadia.bogaert@warande.be

Bart Labbeke - werkleider techniek
014 47 21 40
bart.labbeke@warande.be

Niel Van Tongerloo - medewerker logistiek
niel.vantongerloo@warande.be



ICT

Andy Van den Bliek - coördinator ICT
014 47 21 07
andy.vandenbliek@warande.be


boekhouding

algemeen: boekhouding@warande.be

Greet Sterkens - coördinator financiën
014 47 21 04
greet.sterkens@warande.be

Mimi Aelbrechts - medewerker financiën
mimi.aelbrechts@warande.be

Inge Willemsens - medewerker financiën
inge.willemsens@warande.be


personeelsdienst

Annick De Neve – coördinator personeelszaken 
014 47 21 29
annick.deneve@warande.be

Ingrid Jacobs - personeelsdienst vzw’s 
014 47 21 67
ingrid.jacobs@warande.be


vrijwilligerscoördinatie

Willeke Broeckx – coördinator vrijwilligers
014 47 23 07
willeke.broeckx@warande.be
 

poetshulp en onderhoud

Sonja Claessens

Huda Ibrahim

Kim Langewouters

Carla Moreira

Marika Putteman

Hadiza Faruku

Josiana Ferreira


bewaking en vestiaire

Anita Druyts

Peter Jansen

Joris Mertens

Omar Mohamed

Bert Schellekens

Junior Schoeters

Jeroen Venmans

Yenthe Wouters 


ticketverkoop

Marina Carpentier - medewerker ticketing
014 41 69 91

Afua Agyare - medewerker ticketing
014 41 69 91


onthaal

Gunter Jacobs
014 41 94 94
info@warande.be 


horeca

Ben Quirynen - horecaverantwoordelijke 
014 47 21 92
ben.quirynen@warande.be 


Zjef Van Beek - café Barzoen
0470 50 14 14
barzoen@warande.be