wie is wie

contacteer onze medewerkers

eindverantwoordelijke

Peter Sommen


artistiek en zakelijk verantwoordelijken

Annelies Nagels
014 47 21 89
annelies.nagels@warande.be

Mieke Mermans
014 47 23 02
mieke.mermans@warande.be


Greet Teunkens - directieassistente
014 47 21 23
greet.teunkens@warande.be


artistieke werking

theater, circus en dans

Bert Heylen - programmator theater, circus en dans
014 47 21 52
bert.heylen@warande.be

Chris Heyns - assistent programmator theater, circus en dans
chris.heyns@warande.be


muziek en comedy

Tom Landeloos - programmator muziek en comedy
014 47 21 30
tom.landeloos@warande.be

Mark Adriaenssens - assistent programmator muziek en comedy
mark.adriaensens@warande.be


familie, jongeren en schoolwerking

An Joseph - programmator jeugd
014 47 21 50
an.joseph@warande.be

Leen Goris - assistent programmator jeugd en M I K S
014 47 21 51
leen.goris@warande.be

Griet Hendrickx - Wereldklassen
014 47 23 42
griet.hendrickx@warande.be

Sietske Caers - assistent programmator jeugd
014 47 21 56
sietske.caers@warande.be

expo

Annelies Nagels - programmator tentoonstellingen
014 47 21 89
annelies.nagels@warande.be

Glenn Geerinck - assistent programmator tentoonstellingen
014 47 21 87
glenn.geerinck@warande.be

Harm van Zwol - educatief medewerker tentoonstellingen
014 47 21 17
harm.vanzwol@warande.be

Johan Bronder - tentoonstellingstechniek

Yari Arnesano - tentoonstellingstechniek

communicatie

Mieke Mermans - diensthoofd pers en communicatie
014 47 23 02
mieke.mermans@warande.be

Emma De Dier - grafisch vormgever
014 47 23 03
emma.dedier@warande.be

Gijs Van Doorn - coördinator communicatie
014 47 23 05
gijs.vandoorn@warande.be

Lien Van Ballaer - coördinator ticketing/marketing
014 47 21 05
lien.vanballaer@warande.be

Patricia Kennis - medewerker communicatie en archief
014 47 23 04
patricia.kennis@warande.be

Xavier Scheffer - medewerker communicatie
xavier.scheffer@warande.be

Christine Snyers - medewerker communicatie
christine.snyers@warande.be


verhuur

Gerd Rosiers
Ingrid Van Echelpoel
014 47 23 40
verhuur@warande.be

podiumtechniek

Ferre Goeyvaerts – coördinator theatertechniek 
014 47 21 25
ferre.goeyvaerts@warande.be

Kaena Bervoets

Niels Decoster

Dieter Driesen

Max Kamina

Peter Kenis

Kim Rens

Karen Verhaeghe 

Jef Vervoort

 

infrastructuur en techniek

Nadia Bogaert - coördinator veiligheid en onderhoud 
014 47 21 93 
nadia.bogaert@warande.be

Bart Labbeke - coördinator techniek en gebouwen
014 47 21 40
bart.labbeke@warande.be

Niel Van Tongerloo - medewerker logistiek
niel.vantongerloo@warande.be



ICT

Andy Van den Bliek - coördinator ICT
014 47 21 07
andy.vandenbliek@warande.be


boekhouding

algemeen: boekhouding@warande.be

Greet Sterkens - coördinator financiën
014 47 21 04
greet.sterkens@warande.be

Mimi Aelbrechts - medewerker financiën
mimi.aelbrechts@warande.be

Inge Willemsens - medewerker financiën
inge.willemsens@warande.be


personeelsdienst

Annick De Neve – coördinator personeelszaken 
014 47 21 29
annick.deneve@warande.be

Ingrid Jacobs - personeelsdienst vzw’s 
014 47 21 67
ingrid.jacobs@warande.be


vrijwilligerscoördinatie

Willeke Broeckx – coördinator vrijwilligers
014 47 23 07
willeke.broeckx@warande.be
 


poetshulp en onderhoud

Sonja Claessens

Lucenda Darson

Carla Moreira

Marika Putteman

Philippe Taki


bewaking en vestiaire

Anita Druyts

Peter Jansen

Joris Mertens

Omar Mohamed

Bert Schellekens
 

ticketverkoop

Marina Carpentier - medewerker ticketing
014 41 69 91


onthaal

Ninja De Westelinck
014 41 94 94
info@warande.be 


horeca

Ben Quirynen - horecaverantwoordelijke 
014 47 21 92
ben.quirynen@warande.be 


Zjef Van Beek - café Barzoen
0470 50 14 14
barzoen@warande.be 

Mmmm... cookies

We maken gebruik van cookies en vergelijkbare technieken om het gebruik van de website te analyseren, om het mogelijk te maken content van derden af te beelden, zoals video’s en voor andere toepassingen. Deze cookies worden ook geplaatst door derden. Door ‘akkoord’ te klikken, stem je hiermee in. Als je niet akkoord bent, kan je via de knop ‘instellingen aanpassen’ je voorkeuren opgeven. Meer informatie…

Wat zijn cookies?

Cookies zijn kleine bestanden die op je computer worden opgeslagen om je voorkeuren tijdens het surfen te onthouden. Cookies slaan nooit je naam, adres, leeftijd of andere persoonsgegevens op. Alleen je voorkeuren en interesses aan de hand van je surfgedrag worden opgeslagen.

Welke cookies gebruiken we?

1. Functionele cookies
Cookies zijn nodig om de website goed te laten functioneren. Zo wordt je winkelmandje onthouden tijdens de bestelling en kan je inloggen op de website.

2. Beperkte cookies
Maar cookies zijn ook nodig om de ervaring op de website te verrijken. Bijvoorbeeld media van derde partijen, zoals video's, gaan vaak gepaard met cookies. Ook houden we statistieken bij om de site doorlopend te verbeteren.

3. Alle cookies
Als laatste worden cookies ook gebruikt om informatie rond onze marketingactiviteiten, zoals nieuwsbrieven en advertenties, zo efficiënt en persoonlijk mogelijk uit te kunnen uitvoeren. De Warande gebruikt ook Facebook Pixel om statistieken van Facebook-advertenties te kunnen analyseren. 

Lees hier meer over het privacy- en cookiebeleid van de Warande.

cookie instellingen