Knipoog

DINAMO startte in 2003 met Knipoogactiviteiten voor mensen met een verstandelijke beperking of psychische kwetsbaarheid. Bij DINAMO kan je dansen, sporten, koken, kunst maken, mee op uitstap gaan… en nog veel meer! Je komt er zelfstandig naartoe en je gaat zelfstandig naar huis. Vrijwilligers begeleiden al deze toffe activiteiten!

In 2014 werd Knipoog uitgebreid naar podiumvoorstellingen en tentoonstellingen van de Warande. Een vrijwilliger haalt je thuis op, gaat met jou naar de voorstelling of tentoonstelling van jouw keuze en brengt je na afloop terug thuis! De Warande heeft voor jou een keuzeaanbod van tien knappe voorstellingen én een tentoonstelling.

in samenwerking met

Mekanders, Zwart Goor, Tallander, Het GielsBos, De Berken (ter Loke), De Muylenberg, 't Twijgje, Widar en SVGK

DINAMO

activiteiten van DINAMO (voor mensen met een lichte tot matige verstandelijke beperking die de vaardigheden bezitten die vereist zijn om aan de activiteit te kunnen deelnemen)

  • kooklessen
  • bewegingsactiviteiten
  • creatieve workshops
  • uitstappen


Hoe reserveren

De workshops en uitstappen van Dinamo vind je hier. Reserveren voor deze activiteiten kan aan de Dinamobalie of op het nummer 014 47 21 10.

de Warande

activiteiten van de Warande (voor alle mensen met een verstandelijke beperking en/of psychische kwetsbaarheid)

  • voorstellingen in de Warande en op locatie (podium)
  • rondleiding in een tentoonstelling (expo)


Hoe reserveren

ZONDER BEGELEIDING

Als je zonder begeleiding naar een voorstelling wil komen, kan je rechtstreeks bij de
Warande bestellen, op het telefoonnummer 014 41 69 91 of via de website www.warande.be.


MET BEGELEIDING

Wil je tickets voor één van de voorstellingen uit deze Knipoogbrochure met ondersteuning van een vrijwilliger, schrijf je dan in bij je contactpersoon.

Steunpunt Vrijetijd Gehandicapten Kempen
Annick Loos, annick.loos@kvg.be
014 40 33 61
Annick kan je contacteren wanneer je niet aangesloten bent bij een centrum.

Mekanders (vroeger: De As vzw)
Sonja Geysen, sonjageysen@telenet.be
0486 33 04 51

Mekanders (vroeger: Den Leeuweric vzw)
Dien Proost, team.vrijetijd@mekanders.be
014 44 35 54

Dienstverleningscentrum ’t Zwart Goor
Josse Van Den Bogerd, josse.van.den.bogerd@emmaus.be
014 63 62 39

Het GielsBos vzw
Chantal Eelen, animatiedienst@hetgielsbos.be
014 60 14 04

Muylenberg vzw
Joska Vervloesem, Joska.vervloesem@muylenberg.be
014 27 91 76

Talander
Iris Gijsbrechts, iris-gijsbrechts@hotmail.be
014 67 00 69

De Pluk, Ter Loke vzw
Joke Thijs, de.pluk@terloke.be
014 47 03 96

’t Twijgje vzw (GGZ Kempen)
Annemie Martens, annemie.martens@ggzkempen.be
Marijse Minnen, marijse.minnen@ggzkempen.be
014 43 65 43

Widar vzw
Denise Schellekens, denise.schellekens@widar.be
014 63 92 76

Programma de Warande

Deze site gebruikt cookies
Om je beter en persoonlijker te helpen, gebruiken wij cookies. Als je verder gaat op onze website gaan we ervan uit dat je dat goed vindt.
Meer informatie