secundair avond

Scholen kunnen in kleine groepen deelnemen aan een selectie van voorstellingen in de vrije tijd: een kwaliteitsvol en divers aanbod van theater, dans, muziek, circus, comedy en familievoorstellingen, meestal een erg positieve ervaring voor de leerlingen.

 

Je kan ook kiezen uit de rest van het programma. Vraag dit gerust aan bij lien.vanballaer@warande.be. Dan kijken we na of er nog plaatsen beschikbaar zijn.

 

Je kan reserveren via dit INSCHRIJVINGSFORMULIER.
Let op: voor de reservatie van schoolvoorstellingen, gebruik je het inschrijvingsformulier en niet het lotingformulier.

 

PRAKTISCHE INFO

DOWNLOAD DE BROCHURE VAN SEIZOEN 18-19

Events in dit thema

  • do 21 mrt 19
    20.15

    TIJDinKAART

    GEANNULEERD: Annelies Van Hullebusch (WATMARSWAS)
    de Warande, Kuub, Turnhout - de Warande - Kuub
    do 21 mrt 19
    20.15
    geannuleerd
  • di 26 mrt 19
    20.15 - 22.25

    De broers Geboers

    Compagnie Cecilia
    de Warande, Schouwburg, Turnhout - de Warande - Schouwburg
    di 26 mrt 19
    20.15 - 22.25
    uitverkocht
  • wo 3 apr 19
    20.15

    Bagaar

    Toneelhuis, ARSENAAL/LAZARUS | Guy Cassiers
    de Warande, Schouwburg, Turnhout - de Warande - Schouwburg
    wo 3 apr 19
    20.15
  • do 14 mrt 19
    20.15

    True Copy

    BERLIN
    de Warande, Kuub, Turnhout - de Warande - Kuub
    do 14 mrt 19
    20.15
    Geweest
  • wo 13 mrt 19
    20.15 - 22.25

    Exhibition-Twelve Ton Rose-Ten Duets on a Theme of Rescue

    Ballet Vlaanderen/Sidi Larbi Cherkaoui - Trisha Brown - Crystal Pite
    de Warande, Schouwburg, Turnhout - de Warande - Schouwburg
    wo 13 mrt 19
    20.15 - 22.25
    Geweest
  • wo 20 feb 19
    20.15

    Beginners

    Theater Malpertuis
    de Warande, Schouwburg, Turnhout - de Warande - Schouwburg
    wo 20 feb 19
    20.15
    Geweest
  • di 19 feb 19
    20.15 - 22.30

    Mitten wir im Leben sind/Bach6Cellosuiten

    Anne Teresa De Keersmaeker, Jean-Guihen Queyras/Rosas
    de Warande, Schouwburg, Turnhout - de Warande - Schouwburg
    di 19 feb 19
    20.15 - 22.30
    Geweest
  • do 14 feb 19
    20.15 - 21.45

    HET BEEST IN U

    GEANNULEERD: Tom Van Dyck
    de Warande, Schouwburg, Turnhout - de Warande - Schouwburg
    do 14 feb 19
    20.15 - 21.45
    Geweest
  • di 12 feb 19
    20.15 - 21.15

    DETHLEFF (14+)

    De Mannschaft
    de Warande, Kuub, Turnhout - de Warande - Kuub
    di 12 feb 19
    20.15 - 21.15
    Geweest
  • do 7 feb 19
    20.00 - 21.00

    BLAUWBAARD (12+)

    KAAIMAN
    op locatie, regio Kempen - De Hoge Rielen (Molenstraat 62, Kasterlee)
    do 7 feb 19
    20.00 - 21.00
    Geweest
  • wo 6 feb 19
    20.00 - 21.00

    BLAUWBAARD (12+)

    KAAIMAN
    op locatie, regio Kempen - De Hoge Rielen (Molenstraat 62, Kasterlee)
    wo 6 feb 19
    20.00 - 21.00
    Geweest
  • di 29 jan 19
    20.15 - 21.30

    Kuzikiliza

    Skinfama, KVS & ARSENAAL/LAZARUS
    de Warande, Kuub, Turnhout - de Warande - Kuub
    di 29 jan 19
    20.15 - 21.30
    Geweest
  • wo 23 jan 19
    20.15 - 22.00

    Het Bezoek

    de Roovers en Muziektheater Transparant
    de Warande, Schouwburg, Turnhout - de Warande - Schouwburg
    wo 23 jan 19
    20.15 - 22.00
    Geweest
  • do 17 jan 19
    20.15

    HIATUS

    Theater Bremen / Helder Seabra/Unusual Symptoms (DU/PT)
    de Warande, Schouwburg, Turnhout - de Warande - Schouwburg
    do 17 jan 19
    20.15
    Geweest
  • di 15 jan 19
    20.15

    Vanish Beach

    Hof van Eede
    de Warande, Kuub, Turnhout - de Warande - Kuub
    di 15 jan 19
    20.15
    Geweest
  • wo 5 dec 18
    20.15 - 22.15

    Oorlog en terpentijn

    Needcompany
    de Warande, Schouwburg, Turnhout - de Warande - Schouwburg
    wo 5 dec 18
    20.15 - 22.15
    Geweest
  • do 29 nov 18
    20.15 - 21.30

    Cold Blood

    Michèle Anne De Mey, Jaco Van Dormael & Collectif Kiss & Cry
    de Warande, Schouwburg, Turnhout - de Warande - Schouwburg
    do 29 nov 18
    20.15 - 21.30
    Geweest
  • ma 26 nov 18
    20.15 - 21.55

    Buzz (15+)

    KOPERGIETERY en ARSENAAL/LAZARUS
    de Warande, Kuub, Turnhout - de Warande - Kuub
    ma 26 nov 18
    20.15 - 21.55
    Geweest
  • do 22 nov 18
    20.15 - 21.40

    Red Haired Men (12+)

    Alexander Vantournhout
    de Warande, Kuub, Turnhout - de Warande - Kuub
    do 22 nov 18
    20.15 - 21.40
    Geweest
  • do 22 nov 18
    20.15 - 21.45

    Para

    David van Reybrouck, Raven Ruëll en Bruno Vanden Broecke / KVS
    de Warande, Schouwburg, Turnhout - de Warande - Schouwburg
    do 22 nov 18
    20.15 - 21.45
    Geweest
  • wo 21 nov 18
    20.15 - 21.45

    Para

    David van Reybrouck, Raven Ruëll en Bruno Vanden Broecke / KVS
    de Warande, Schouwburg, Turnhout - de Warande - Schouwburg
    wo 21 nov 18
    20.15 - 21.45
    Geweest
  • di 13 nov 18
    20.15

    Compassie. De geschiedenis van het machinegeweer

    NTGent
    de Warande, Schouwburg, Turnhout - de Warande - Schouwburg
    di 13 nov 18
    20.15
    Geweest
  • ma 5 nov 18
    20.15 - 21.15

    Zonder U (12+)

    Mich Walschaerts en Ineke Nijssen
    de Warande, Kuub, Turnhout - de Warande - Kuub
    ma 5 nov 18
    20.15 - 21.15
    Geweest
  • di 16 okt 18
    20.15 - 21.25

    Verboden gebied. Vrouw in niemandsland

    Erwin Mortier / Johan Simons / Elsie de Brauw
    de Warande, Schouwburg, Turnhout - de Warande - Schouwburg
    di 16 okt 18
    20.15 - 21.25
    Geweest
  • wo 3 okt 18
    20.15 - 21.35

    Backbone (8+)

    Gravity & Other Myths (Australië)
    de Warande, Schouwburg, Turnhout - de Warande - Schouwburg
    wo 3 okt 18
    20.15 - 21.35
    Geweest
Deze site gebruikt cookies
Om je beter en persoonlijker te helpen, gebruiken wij cookies. Als je verder gaat op onze website gaan we ervan uit dat je dat goed vindt.
Meer informatie